Jdi na obsah Jdi na menu
 

ZÁVODY

SEZÓNA 2018/2019

DATUM KONÁNÍ NÁZEV MÍSTO KONÁNÍ
27. - 28. 10.  2018

VC Brna - Pohár ČKS

Karvinský kahanec - Pohár ČKS

Brno

Karviná

3. - 4. 11. 2018 Krušnohorská brusle a Ústecká bruslička - Pohár ČKS Ústí nad Labem
4. 11. 2018 Memoriál Karla Diviše - Pohár ČKS + Bruslička Dvůr Králové nad Labem
17. - 18. 11. 2018

MC Pardubic - Pohár ČKS

VC Podřipska - Pohár ČKS OBO SH

Pardubice

Roudnice nad Labem

24. - 25. 2018

Zlatý hrozen - Pohár ČKS

Slánská brusle - Pohár ČKS OBO SH

Hodonín

Slaný

1. 12. 2018 Novoměstská bruslička - Pohár ČKS OBO SH + Bruslička Nové Město nad Metují
8. - 9. 12. 2018

VC Mladé Boleslavi - Pohár ČKS

VC Mělníka - Pohár ČKS OBO SH

Mladá Boleslav

Mělník

9. 12. 2018 Pohár města Šumperka - Bruslička Šumperk
15. 12. 2018

Vánoční závod - Pohár ČKS + Bruslička

Chomutovská brusle - Pohár ČKS OBO SH

Dvůr Králové nad Labem

Chomutov

15. - 16. 12. 2018 Havířovská růže - Pohár ČKS Havířov
5. 1. 2019 Chrudimská bruslička - Pohár ČKS OBO SH + Bruslička Chrudim
5. - 6. 1. 2019 Brno Dragon Trophy - Pohár ČKS Brno
12. 1. 2019

Českotřebovská pirueta - Bruslička

Ještědská brusle - Pohár ČKS + Bruslička ?

Lounská bruslička - Pohár ČKS OBO SH

Česká Třebová

Liberec

Louny

19. - 20. 1. 2019

VC LItvínova - Pohár ČKS

Nymburská stuha - Pohár ČKS OBO SH

Litvínov

Nymburk

26. 1. 2019 Hronovská bruslička - Bruslička Hronov
26. - 27. 1. 2019

Mladoboleslavský pohár - Pohár ČKS

Chebský špalíček - Pohár ČKS OBO SH

Mladá Boleslav

Cheb

2. 2. 2019

MC Nového Města nad Metují - Pohár ČKS + Bruslička

Nové Město nad Metují
9. 10. 2. 2019 Křišťálová brusle - Pohár ČKS OBO SH Děčín
10. 2. 2019 Poděbradské ledové srdce Poděbrady
16. - 17. 2. 2019

Ledečská pirueta - Pohár ČKS OBO SH

VC Mostu - Pohár ČKS

Ledeč nad Sázavou

Most

24. - 25. 2. 2019

MC USK Praha - Pohár ČKS

Kralupská klička - Pohár ČKS OBO SH

Praha

Kralupy nad Vltavou

2. - 3. 3. 2019

VC Třince - Pohár ČKS

Smíchovská pirueta - Pohár ČKS OBO SH

Podkrušnohorská bruslička - Pohár ČKS OBO SH

Třinec

Praha Nikolajka

Litvínov

9. - 10. 3. 2019

Žebrácká bruslička - Pohár ČKS

Rokycanské ostří - Pohár ČKS OBO SH

Žebrák

Rokycany

16. - 17. 3. 2019 MC Kopřivnice - Pohár ČKS Kopřivnice
16. 3. 2019 Zlatá brusle Lovosic - Pohár ČKS Lovosice
23. - 24. 3. 2019 O pohár starosty města Ostrova - Pohár ČKS Ostrov
30. - 31. 3. 2019

VC Prostějova - Pohár ČKS

Ledový trojlístek - Pohár ČKS OBO SH

Prostějov

Černošice

  Trutnovská bruslička Trutnov

 Přehlídka VJ na domácích zápasech mužů A mezi 2. a 3. třetinou.

Kalendář krasobruslařských soutěží na:

http://www.czechskating.org/kalendar-soutezi

http://www.projekt-bruslicka.estranky.cz/clanky/kalendar-zavodu..html